Hotel Altea Suites - Pomezia RM

Altea Suites Hotel Residence është një strukturë akomodimi në Pomezia, një qytet që shtrihet në jug të Romës, me një pamje të Kështjellave Romake dhe Detit Tirren në të dy anët, në kufi për një pjesë të madhe me pasurinë presidenciale të Castel Porziano. Falë afërsisë me bregdetin, ai përfaqëson një destinacion si për kohën e lirë dhe pushimet, ashtu edhe për punën për qendrën e lulëzuar industriale në qytet. Hoteli me 4 yje ju mirëpret në suita të rehatshme me aneks kuzhine dhe ballkon, të pajisur me të gjitha aksesorët thelbësorë për një qëndrim me cilësi të shkëlqyeshme. Oferta plotësohet nga një mëngjes i pasur i përgatitur me produkte të freskëta, një pastrim i përpiktë ditor i dhomave dhe ndihma e stafit të pritjes, madje edhe në gjuhë të huaj. Akomodimi është i pajisur me një parking të madh privat, një qendër të brendshme fitnesi me palestër dhe sauna finlandeze dhe një dhomë takimesh. Hoteli, i arritshëm lehtësisht nga aeroportet Fiumicino dhe Ciampino, është zgjidhja ideale për profesionistët që udhëtojnë për punë si dhe për familjet me fëmijë.


Dhomat e Altea Suites

Junior

Dhomë ndenjeje me krevat divan për një e gjysmë, kuzhinë, krevat dopio, banjo me dush dhe tarracë të madhe

Business

Suitë me dy dhoma "Biznesi" prej 50m2 e përbërë nga dhoma e ndenjes me krevat dopio divan, aneks kuzhine, dhomë gjumi dyshe, banjo me dush dhe tarracë të madhe.


Executive

"Familje" suitë me tre dhoma me 70 metra katrorë për 5 persona, e strukturuar në dy kate dhe e përbërë nga: kati i poshtëm me dhomën e ndenjes me aneks kuzhine, banjo dhe ballkon dhe, papafingo në katin e sipërm, me dhomë gjumi dyshe, dhomë gjumi me tre shtretër teke dhe banjo e dytë


Vendndodhja e Altea Suites

Pomezia RM (Italia) - Via del Mare, 91, Pomezia RM

Për të arritur Altea Suites

Nga Roma me makinë: VIA PONTINA (EUR) KM. 23.3 Në tren: POMEZIA S.PALOMBA FS STATION (7 KM. NGA QENDRA) STATION ROME FS TERMINI + METRO EUR LAURENTINA + CO.TRA.L. Me aeroplan: FIUMICINO KM. 38 CIAMPINO KM. 27 Në varkë: ANZIO KM. 32 FIUMICINO KM. 39